Savaitgalį dalyvavome Putadienyje Kačerginėje

PutadienisPenktadienis – putadienio treniruotės 🙂 Buvo gražus vakaras ir važiavimai vyko sklandžiai, technika nepavedė. Tačiau šeštadienis nebuvo toks džiuginantis ir ramus. Nuo pat ryto lydėjo nesėkmės… Kipšas atsikėlė su temperatūra, sergantis. Bet bėdos po vieną nevaikšto – susirgo ir mašina. Jau 8val ryte buvo keičiamas benzino siurblys ir atrodo turėjo viskas būti gerai. Bet… Nesėkmių virtinė tęsėsi, besitreniruojant pradėjo gesti automobilio sankaba, to pasekoje nebuvo įmanoma pilnai įvykdyti treniruotės važiavimų. Taigi briefing’o metu buvo priimtas sprendimas nuiminėti pavarų dėžę ir žiūrėti ką dar įmanoma padaryti, kad būtų galima tęsti važiavimus.. Nors kvalifikaciniai važiavimai turėjo prasidėti ne už ilgo, komanda parodė savo profesionalumą ir Kipšas spėjo kvalifikuotis su jau sutaisytu automobiliu. Rezultatai tikrai neblogi – 3 vieta.

Dar vienam mūsų pilotui Donatui gedimų atžvilgiu diena buvo daug sėkmingesnė, jų tiesiog pavyko išvengti. Deja, automobiliui trūko šiek tiek galios, todėl teko rinktis jau dėvėtas padangas. Tai lėmė užimtą tik 13 vietą. O važiuojant TOP16 su braliuku Ingus Jakobsons, persekiojant varžovą, dėl slidžių padangų teko išslysti iš trasos.

Kipšui TOP16 sekėsi gerai, tik viena klaida lėmė pralaimėjimą. Antrojo važiavimo metu jis užgeso startuojant, nes buvo dar nespėjęs priprasti prie sutvarkytos labai jautrios sankabos.

Norėtume pasakyti AČIŪ NŽ direktoriui už suteiktą nakvynę ir Mama pizza už skanią vakarienę.