Nemokamas pristatymas

Pasaulyje pristatymas

Aukščiausios kokybės

Dovanos

Paramos 24/7

100% Moneyback

Grįžti Keistis

MRO saugiklis RGS11-40A greitai saugiklis saugiklis RGS11 CR2L GSB 40A

MRO saugiklis RGS11-40A greitai saugiklis saugiklis RGS11 CR2L GSB 40A

naujas

    €18.07 €19.22
    • (0)

SKU: w774

Žymos: 20mm taikymo sritis stove, saugiklio laikiklį smart, mro red dot, saugiklis smart, airsoft pistoletas taikymo sritis, mount mro, p smart seal, cobra red dot, ford saugiklis atveju, smart case koi.

Specifikacija:

  • Modelio Numeris: RGS11-40A
  • Naudojimas: saugiklis
  • Saugos Standartai: Kita
  • Nesilaikantiems Pajėgumus: Kita

Naudojimas:

Šioje serijoje, saugikliai, tinka AC 50HZ, vardinė įtampa 500V, nominali srovė 160A, yra trys skirtingi tirpdo įvairių struktūrų, vienas kaip perkrovos ir trumpo jungimo apsauga (gG) elektros grandinėse: kitų puslaidininkių įtaisas, skirtas trumpo jungimo apsauga (aR): taip pat kilęs iš variklio trumpo jungimo apsauga (aM). .

Reitingas nesilaikantiems pajėgumus šioje serijoje, saugikliai, kad 80KA.

Šios serijos saugiklis atitinka nacionalinį standartą GB 13539 ir Tarptautinės Elektrotechnikos Komisijos Standartas IEC60269..

Konstrukcijos ypatybės:

Kintamojo skerspjūvio išlydyti pagamintas iš gryno vario / sidabras (arba šilko) yra aplieti lydytu vamzdis, pagamintas iš aukštos stiprumo porceliano ar epoksidine stiklinis vamzdelis, ir išlydyti vamzdis yra užpildytas su chemiškai apdoroto didelio grynumo kvarcinis smėlis, kaip lanko gesinimo medžiagos.Dviejų galų išlydyti yra tvirtai suvirinti pabaigos bžūp suvirinimo vietoje.Saugiklis gali būti įrengta smogtuvas.Kai saugiklis yra panašios, kad smogtuvas veikia iš karto, verčia mikro jungiklis, siunčia įvairius signalus ir automatiškai persijungia.

Pagrindiniai duomenys:

Saugiklio tipas, dydis, nominali įtampa ir vardinė srovė yra keičiamas taip:

Jums taip pat patiktų