2018-05-05 Bikernieku | Latvija. Savaitgalio įspūdžiai Evaldo akimis

Na ką, šiek tiek pailsėjau, po laaabai varginančių poros savaičių pasiruošimo ir nerealaus, laabai sėkmingo savaitgalio, drifto sezono atidarymo, Rygoje, Bikernieku trasoje.
Pasiruošimas tikrai buvo varginantis. Realiai tris dienas prieš varžybas dar nebuvau 100% tikras, kad „išlėksiu į aikštelę“, bet nebylus Kipšo spaudimas ir atsakomybė prieš komandą, iki paskutiniųjų neleido nuleisti rankų. Kelionėje taip pat susilaukiau šiokių tokių „siurprizu“, kurie man nelabai patiko. Pirmiausia „trolino mano sprinteriukas“ ir dar antra, kad būtų įdomiau, Joniškyje pastebėjome, kad mano e34 priekinio amortiko veržlė atsisuko (nors gal ir gerai, kad ne trasoje lekiant)?
Taip kad nuvažiavus į trasą teko kiek pavartyti burtų knygos trečią tomą ir susitvarkyti kovinę. Susitvarkius bandžiau praeiti TA (jei ką, varžybose irgi yra tokia), bet kiek pastovėjus eilėje ir prieš mane belikus 4 mašinoms, Eline (nuostabiausioji LV organizatorė) tiesiog liepė man važiuoti į trefkes, o TA praeiti vėliau. Taip ir padariau, nu nes aš taip išauklėtas – paklusti žavioms panelėms! ????
Treniruotėje sekėsi sunkiai. Trasos pradžia nebekėlė kažkokių nepatogumų kaip pernai, bet trasos pabaigoje esanti blokų siena, nors ir tolokai stovinti, bet nesveikai baugino. Prasibandžiau su semislikais, paskui su „navarkėm“ ir nežinojau ką pasirinkti varžyboms. Truputį dar trūko greičio, važiuojant 3 bėgiu, bet vien dėl blokų „sienelės“ bijojau eksperimentuoti ir jungti 4, nors visi kaip susitarę man sakė „junk 4“!
Varžybų rytą nusprendžiau, kad vis dėl to reikia lėkti su semiais. Ir po truputi pratinausi, jaukinausi trasą, tiksliau trasos pabaigą.
Kvalifikaciją praėjau neįspūdingai, berods 28 ar 29, bet to užteko, kad papulti į TOP32.
Prasidėjus poriniams, aš jaučiausi kažkaip sau nebūdingai ramiai ir atsipalaidavusiai, viskas kažkaip buvo tapę dzin. Top 32 tik važiuodamas supratau, kad ta trasos pabaiga nėra tokia jau ir baisi ir su kiekvienu poriniu važiavimu vis mažiau ir mažiau jos bijojau. Patekus į TOP16, man jau buvo pasiekimas, nors manyje vis tvyrojo kažkokia nesveika ramuma. Buvau grįžęs į pitus tik porą kartų įsipilti kuro, dėl viso pikto. Automobilis klausė, padangom buvau patenkintas, na gal prieš finalinę kovą reikėjo pasikeisti, ar bent jau nusileisti padangas.
Va taip kažkaip, pats iki šiol nesuprasdamas kaip, aš atkeliavau prie pirmojo savo „atbalvošana“! Nusileidęs tik pirmą vietą užėmusiam estui, iškovojau kažkaip „easy“ antrą vietą!
Didžiausias ačiū mane palaikiusiai komandai #DriftDevil, Kipšui už moralinį šantažą ir pavyzdį, kad niekada nereikia nuleisti rankų, Kebiui, Džedui ir Pukiui už šiokia tokia pagalbą ruošiantis. Mindei ir M-kei už blizgančia kovinę. Raganiui už kompaniją ir už tai, kad prieš varžybas stipriai neknarkė! ?? Eglė Eglutė ir Gretutei už nerealiai skanią žuvienę ir kitus gurmaniškus patiekalus!
Taip pats didelis Dėkui #irp už naujas šakes, kurios tikrai gelbėjo kartu su #vemsbyhamuto arkliais. #trtshop už parinkimą ir operatyvų pristatymą sėkmingo sportinio kostiumo bei batų!
Ačiū visiems palaikantiems ir sergantiems už mane!
P.S. ačiū darbovietei #balticbelt už supratimą išprotėjusio benzingalvio ir primenu, kad vis dar atviras deryboms dėl rėmimo! ??????