2016m. DriftDevil sezono pabaiga

2016m. sezono pabaiga. Apdovanojimų vakaras.Štai ir prabėgo dar vienas nuostabus drifto sezonas mūsų komandai. Lapkričio 18 dieną vyko oficialus Lietuvos automobilių sporto federacijos rengiamas sezono uždarymas ir apdovanojimai. Buvo apdovanoti paskutinių etapų ir metinių įskaitų nugalėtojai tarp jų Driftdevil komandos atstovai: Street lygoje „D1Sport Drift Wars“ 5 etapo pirmos vietos nugalėtojas Andrius Surplys (Panius), Semi-PRO lygoje „Vimota Driftingo Primenybių“ 5 etapo pirmos vietos nugalėtojas taip pat Andrius Surplys bei trečios vietos nugalėtojas Evaldas Šiliauskas (Efka), PRO lygoje „Liqui-Moly Drift Cup“ 5 etapo pirmos ir antros vietos nugalėtojai Donatas Macpreikšas (Kebabas) ir Kęstutis Kelpša (Kipšas), na o 2016 metų „Liqui-Moly Drift Cup“ pro lygos nugalėtojas tapo Kęstutis Kelpša. Komandinėse įskaitose prizų taip pat netūko: Street lygoje „D1Sport Drift Wars“ Driftdevil liko antroje vietoje,  Semi-PRO lygoje „Vimota Driftingo Primenybių“ komanda užėmė pirmą vietą, PRO lygoje „Liqui-Moly Drift Cup“ Driftdevil liko trečioje vietoje.

Po oficialaus uždarymo „Combo“ klube, komada išskubėjo į Basement coctail bar by BarBar‘a, tai Driftdevil komandos nario remėjai, kurie savo kokteilių bare mūsų laukė paruošę specialią vip zoną, kur nariai galėjo atsipalaiduoti po įtempto sezono ir pasilinksminti.

 Komanda gausybę gražių apdovanojimų parsivežė į savo kraštą, ir jie puikuojasi apdovanojimų lentynose, gerbėjai norintys pamatyti pasiekimus ir pasidžiaugti pergalėmis visuomet maloiai laukiami Driftdevil klubo būstinėje.

Didžiausi sveikinimai ne tik prizininkams, bet ir tiems nariams, kurie pasiekė šiemėt užsibrėžtus tikslus, sudalyvavo pirmosiose savo varžybose, pasidarė „driftcar’ą”, ar net įveikė kvalifikacijas. Kiekvienas šį sezoną susidūrė su naujais iššūkiais. Taigi sezonas buvo itin įtemptas, buvo visko… ir nesėkmių ir didelių džiaugsmų.. Keletas įspūdžių iš pačių drifterių lūpų:

Nedaugžodžiaujantis Donatas Macpreikšas sako, jog sezonas buvo sunkus morališkai, nes kainavo daug nervų ir pinigų (čia galime prisiminti jo skaudžią avariją Estijoje Baltijos šalių čempionate, bei du sprogusius variklius). Tačiau pagal pasiekimus sezonas geras, bet norą aukštų pasiekimų nuolat sekė įtampa, kuomet reikėjo vis suspėti pasiruošti automobilį, bei nenuviti savo remėjų.

Evaldas Šiliauskas džiaugiasi įspūdinga sezono pradžia Rygoje ant Raganos kalno: „Su dalyvių karavanu nepavyko keliauti, nes penktadienį treniruotės, o paprastiems mirtingiesiems penktadienis – darbo diena. Tad po darbo šokom į šarana ir lėkėm pas chebros. Pakeliui dar teko į Gargždus užsukti stabdžių šlangelių Kebabui. Nuvažiavus į trasa treniruotės jau buvo pasibaigusios, tai ėmėmės stabdžiu žarnelių keitimo ir kitokios techninės patikros. Viska susitvarkius susirengėm sau „tūsą”, nebūtume Driftdevilai jei išvažiavę dviems dienoms būsime ramiai. Na o kokios buvo linksmybės, tai istorikai nutyli, nes ir jie buvo perlinksmi… Nu žodžiu gulti aš nuėjau 5 valandą ryto, kai jau saulutė pradėjusi buvo naują dieną… O nusnaudus 4-5 valandas teko kilti, apsitvarkyti ir įsijungti į veiksmą.

Treniruotės Kebabui ir Kipšui buvo gana sunkios – aplankstyti šonai ir sutrupinti bamperiai… bet mes pitų zonoje kaip išmanydami stengėmės išlaikyti bolidų prekinę/reprezentatyvią išvaizdą.

Po treniruočių turėjome pertraukėlę, kurių metu galėjome stebėti ir švilpauti latvių promo mergaitėms, kurios marširavo pitų zonoje (tikrai gražios ir sexy striksės ?). Prasidėjus varžyboms, nebebuvo kada į panikes dairytis, darbo mechanikams buvo su kaupu: bamperių tvirtinimai po nuplėšimų, mašinos vertimas ant šono ir kuro vamzduko tvarkymas per max 10 min prie starto, latvių nesupratingi žvilgsniai, neįkertantys kas čia vyksta. Kai mūsų draiveriai startuodavo, mes būdavome sukritę prie racijos. Kiekviena pergalė atnešdavo dvejopus jausmus – šaukdavom „Jes!“ ir iš karto „o ne!“, nes kiekvienas žingsnelis pirmyn reikšdavo bėgimą, maratoną, sprintą iki montavimo staklių per visa pitų zoną (koks kilometras, o gal ir daugiau).

Va taip keliavom aukštyn top lentelėje, kol mūsų šaunuolis Kebabas, pavyzdiniais, protingais važiavimais nusigavo iki finalo ir ten susitikęs su Čipu laimėjo 1 vietą. Laimės buvo tikrai pilnos kelnės. Žygiavom į apdovanojimus mojuodami komandos vėliava ir labai didžiuodamiesi savo čempionu.

Tiesa daiguma latvių nelabai buvo patenkinti, kad lietuviai atvažiavę į svečius atspardė užpakalius, tai aplinkui nekartą girdėjome frazę „šuds diens“! Bet juk negali visi laimėti ?”.

Na ir apie sezoną kalba labiausiai šiais metais sublizgėjęs komandos narys Andrius Surplys: „Man sezonas buvo labai geras, net nesitikejau, kad tiek pasieksiu. Bet visgi įsimintiniausia buvo street‘o pirmasis etapas Panevežyje. Ten visą dieną lijo, buvo bjaurus oras, treniruotės sekėsi pusėtinai. O laukiant savo kvalifikacinio važiavimo labai sublogo mano sveikata, visas drbėjau (tikrai ne iš baimės) gal sustojo skrandis ar šeip peršalau. Prieš pat savo kvalifikacinį važiavimą ilgai buvau wc, o atsisedęs į savo automobilį, užsidėjus šalmą mintys buvo ne kaip suvažiuoti geriau, o kaip suvažiuoti greičiau, kad neįvyktų nelaimė šalme. Na ir kvalifikacijoje iš 44 dalyvių užėmiau pirmą vietą – tai buvo kažkas nerealaus. Vėliau merginos prigirdė visokiausių vaistų ir galiausiai laimėjus top 32 iškritau top 16- tuke. Tuomet visi draugai sakė, kad nereikejo duoti vaistų ir kitą kartą tikrai nebeduos“.

Štai kaip gražiai savo sezoną prisimena nariai. Na, o bendru Lietuvos drifto sezono uždarymu niekas nesibaigė. Sezoną komanda uždarė ir savo klubo narių rate su komandos remėjais. Lapkričio 26 dieną vyko klubiečių susirinkimas, kuriame buvo aptariamas praėjęs sezonas, bei numatomi planai ateinančiam.

Po įtempto susirinkimo trukusio penkias valandas nariai sulaukė svečių ir remėjų, kuriems oficialiai padėkojo, nes be jų būtų sunku siekti aukštų rezultatų. Be abejonės buvo apdovanoti ir klubiečiai už geriausius sezono pasiekimus, paminėtos įsimininiausios sezono akimirkos vainikuotos nominacijomis tokioms kaip metų naujokas, metų sugebėjimas, pozityvas, dalyvis ir t.t.

Dar kartą komandos padėka savo rėmėjams: IRP Individual Racing Parts, Speedshop, Aivo reklama, R.Kelpšos keleivių pervežimo įmonė, LINO AUTO, DRIFT TYRES LITHUANIA, Basement by Barbara, Wems by kamuto, LOCO energy drink, AUTOVERA, Trt Shop.

Po visų oficialumų linksmai su gera muzika, kompanija ir šokiais buvo uždarytas Driftdevil komandos sezonas.

O pabaigai komanda visiems savo fanams linki ramaus ir gražaus švenčių laukimo ir iki susitikimo kitais metais!