2015-08-29 Trumpai iš mūsų gyvenimo..

Likus vos vienai nakčiai iki ilgai lauktų varžybų, vyksiančių Kaune, norime prisiminti praėjusius du savaitgalius, kur komandos nariai turėjo puikią galimybę pasitreniruoti „Kretinga drift open 2015“ ir „Battery driftingo pirmenybės 4 etapas Kėdainiuose“ renginiuose.

Kretingoje dalyvavo 8 komandos nariai, kurie sudarė vos ne pusę TOP 16 sąrašo. Ne paslaptis, kiekvienas tikėjosi, kad teks susigrumti tarpusavyje. Panašiai ir buvo… buvo kam teko, buvo kam ne. Kęstučio bolidui mažajame pusfinalyje neatlaikė kardanas, todėl dėl trečios vietos teko kautis su skolinta Mazda RX8. Iki trečios vietos užkopė ir Donatas Macpreikšas, todėl teko kautis dviems geriems garažo draugams. Trečiąją vietą iškovojo Donatas!!!! Sveikinimai ir aplodismentai jam 🙂

Kėdainiuose dalyvavo penki komandos nariai: Andrej Osadčij, Donatas Macpreikšas, Vygantas Rimkus ir Kęstutis Kelpša – graži Drift Devil ekipa. Iki finalo nukeliavo Kęstutis ir užėmė trečiąją vietą!!! Sveikinam!!

Na, o dabar susikaupkime rytoj vyksiančioms AllStars drifto varžyboms Kaune. Kęstutis nori visus nustebinti atsinaujinusia automobilio išvaizda, o Donatas tikisi, kad varžybas atlaikys nauja plakanti automobilio širdis – variklis.

Labai laukiame jusu palaikymo! Susitiksime Kaune!

Akimirkos iš Kretingos

Akimirkos iš Kėdainių